Mariola Bugajna “Żyć inaczej” niebezpiecznie wciągająca powieść sensacyjno-obyczajowa 

 02.11.2022 |  

Wszystkie osoby, jakie spotkaliście w ten weekend, były podstawione. To są rekruci wywiadu, którzy mieli za zadanie wydobyć od was jak najwięcej informacji. Tylko wy trzymaliście się rozkazu i nie daliście się podejść. To był ostatni test tego etapu. W tym zawodzie nie ufamy nikomu, szczególnie jeżeli pije z nami w barze, wydaje się ładny i miły, ma fajne cycki i wydatne usta. To jest ostatnia lekcja. Za chwilę pogadamy z wami indywidualnie. Wszyscy zostają w kantynie i będą wywoływani po kolei.

Żyć inaczej to intrygująca powieść sensacyjno-obyczajowa. Główny bohater, pochodzący z patologicznej rodziny, wstępuje w szeregi sił specjalnych. To tam odnajdzie prawdziwych braci i kompanów, ludzi z niezwykłymi jak jego życiorysami. Pozna trud walki i straty, cenę odwagi, ale też wartość prawdziwej przyjaźni i braterstwa.

Mariola Bugajna "Żyć inaczej"
Mariola Bugajna “Żyć inaczej”

Jeśli lubicie książki niebanalne, łączące sensację z wątkami obyczajowymi, napisane mocnym językiem i prezentujące bohaterów z krwi i kości, to debiutancka książka Marioli Bugajnej jest świetnym wyborem dla Was na długie zimowe wieczory. Bardzo polecamy!

Książka dostępna jest w wersji papierowej i elektronicznej

Zapisz się do naszego newslettera

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa